czwartek, 11 marca 2021

Zakończenie Akcji Kinder ,,Przerwa na wspólne czytanie"

Drodzy Czytelnicy! Zostaliśmy obdarowani przez firmę Kinder prezentami za udział w Akcji ,,Przerwa na wspólne czytanie". Udało nam się zebrać książki dla dzieci dzięki Wam! Przynosiliście do nas książki, które zostały przekazane mniejszym bibliotekom. Dziękujemy:) wtorek, 9 marca 2021

Marcowe soboty

 


Literatura miesiąca

W ramach Akcji ,,Literatura miesiąca" ogłaszamy marzec miesiącem poezji. W naszych zbiorach znajdziecie poezję polską i zagraniczną, noblistów i twórców mniej znanych. Poezja nie jest popularnym rodzajem literackim, niewiele osób po nią sięga. My proponujemy przełamać się i poznać poezję od nowa:)
Akcja ,,Wyjdź z szuflady"

 Drodzy Czytelnicy!.

Z okazji Dnia Poezji, który przypada 21 marca, organizujemy dla Was Akcję ,,Wyjdź z szuflady". Jeśli piszesz wiersze i i chcesz pochwalić się swoją twórczością przyjdź do nas. Przeczytasz swój wiersz, my nagramy Twoja recytację i udostępnimy nagranie na naszym Facebooku. 

Czekamy na Was od 8 do 16 marca. Akcja dedykowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie się, czekamy pod numerem telefonu 46 837 38 74.