wtorek, 8 marca 2016

PRZYŁAPANI NA CZYTANIU - zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznegoZ okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu łowickiego do wzięcia udziału w VII edycji Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”. Kolejna edycja konkursu pozwala uchwycić na zdjęciu najciekawsze formy czytelnictwa. Wystarczy złapać kogoś bądź dać się złapać na czytaniu. 
Celem konkursu jest zachęcenie do twórczego spędzania wolnego czasu, udowodnienie, że czytanie może być świetną rozrywką  oraz przypomnienie jaką satysfakcję może dać szperanie między regałami w księgarni czy bibliotece, trzymanie w dłoni książki i odkrywanie z nią nowej, nieznanej rzeczywistości.
Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 wykonane przez siebie zdjęcia w formacie min. 15x21 cm.
Fotografie należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres:
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu, Stary Rynek 5/7, 99-400 Łowicz z dopiskiem „Konkurs fotograficzny- Przyłapani na czytaniu" do dnia 11.04.2016r. 
 Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Biblioteki oraz pod nr tel. 46 837 38 74 a także na stronach internetowych:
http://www.powiat.lowicz.pl oraz http://www.pbplowicz.blogspot.com
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!!!