czwartek, 26 lutego 2015

VI edycja Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”.Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu zaprasza uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu łowickiego do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Fotograficznego Przyłapani na czytaniu”.
Celem konkursu jest zachęcenie do twórczego spędzania wolnego czasu, udowodnienie, że czytanie może być świetną rozrywką  oraz przypomnienie jaką satysfakcję może dać szperanie między regałami w księgarni czy bibliotece, trzymanie w dłoni książki i odkrywanie z nią nowej, nieznanej rzeczywistości.
Wystarczy być czujnym obserwatorem. Na zdjęciu należy uchwycić osoby czytające książki w nietypowych miejscach lub sytuacjach. Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 wykonane przez siebie zdjęcia w formacie min. 15x21 cm.

Fotografie należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres:

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu, Stary Rynek 5/7, 99-400 Łowicz z dopiskiem „Konkurs fotograficzny- Przyłapani na czytaniu" do dnia 10.04.2015r.  

 Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Biblioteki oraz pod nr tel. 46 837 38 74 a także na stronach internetowych:
http://www.powiat.lowicz.pl